КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМІНСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД»

 м. Кремінна, площа Шахтна, Луганська область                                     

Директор - Завідной Вячеслав Дмитрович- Залужений будівельник України

Історія підприємства:
Рішенням ради колгоспів та наказом по тресту «Луганськоблагробуд» 6 грудня 1967 р. був організований «Кремінський Межколхозшляхбуд». Основним його завданням було  будівництво внутрішньогосподарських доріг, благоустрій ферм, об'єктів соціально-культурного призначення в колгоспах району.
У 1970 році був придбаний асфальтобетонний завод ДЗ-597, побудований підвищений шлях для вивантаження щебеневої продукції, побудована реакторна установка для приготування бітуму, введено в експлуатацію гудроносховище на 3000 тонн.

Настали 2000-і роки, роки реформ. Наша організація стала однією з перших, що перейшла на нові форми господарювання. У підприємства з'явилися оборотні кошти за рахунок того, що було припинено перерахування в централізовані фонди. Це дозволило докорінно оновити основні засоби.
В результаті реформування економіки, переходу на нові форми господарювання, з 24 дорожніх організацій об'єднання «Облміжколгоспшляхбуд», збереглося тільки КП КАШБ, інші 23 аналогічних підприємства перестали існувати. До 2015 р підприємство було  монополістом в регіоні.

Щорічно національний бізнес - рейтинг України проводить конкурс дорожніх організацій України в номінаціях: «Результати і рентабельність» , «Платоспроможність». Так в 2016 році підприємство було на 20-му місці, в 2017 році - на другому, пропустивши вперед ПП «Автомагістраль», а в 2018 році підприємство посіло перше місце, залишивши позаду таких дорожніх монстрів ДП ​​«Полтавський облавтодор» ПП «Автомагістраль», Ніжинська пересувна колона.

На підприємстві працюють випускники ХНАДУ:

  • головний інженер Свинарьов Олександр Петрович,  на підприємстві 29 років.
  • Випускник ХНАДУ Березовський Олександр Анатолійович - начальник дорожньо-будівельної дільниці,
  • Лисенко Дмитро Олексійович - майстер,
  • випускниці університету: Березовська Світлана Іванівна, Парфьонова Олеся Анатоліївна.

До КП «КРЕМІНСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД» на роботу запрошуємо випускників ХНАДУ, які бажано мешкають в м.Кремінна, м.Рубіжне. Також  є можливість вирішення питання оплати житла (для не місцевих).

ВакансіЇ:

  • лаборант на асфальтобетонний завод,
  • інженери-будівельники в залежності від знань в  галузі,
  • майстер, виконроб.

  

                                                   

Відгук RGM group

ОЛЕКСАНДР ЛЕВАДНИЙ: «ЩЕ ВЧОРА АВТОБУСИ ТА АВТОМОБІЛІ ЗБИВАЛИ КОЛЕСА, А СЬОГОДНІ ТИ БОСОНІЖ ІДЕШ РІВНОЮ ДОРОГОЮ».

Хочу почати словами вдячності. Дякуємо кожному майстрові дорожніх робіт, кожному бригадирові, які кілометр за кілометром улаштовують дороги Сумщини. Будують наші хлопці з душею, аби серце було спокійним за рідних людей, які завтра вирушать у подорож цими трасами. Олександр Левадний почав йти до своєї мети ще у 2014 році, коли вступив до Харківського національного автодорожнього університету.

Будувати міцні та безпечні дороги на роки – ось чого прагнув Олександр. І у нього все вийшло. Захистивши диплом інженера-будівельника, Олександр отримав запрошення від нашої компанії «будувати дороги разом».

Нам дуже важливо мати у своїй команді молодих та креативних спеціалістів, які мають своє бачення і прагнуть йти на крок попереду. Наразі Олександр відповідально контролює роботу дорожніх бригад, щоб робітники мали все необхідне для якісного укладання автодоріг Сумщини. «Ретельно слідкую за тим, щоб всі роботи виконувалися згідно всіх норм ДСТУ та указаного проекту, і головне - в строк. Хочеться, щоб вже завтра сумчани їхали до Батурину чи поверталися через Конотоп класною дорогою. А ми дійсно будуємо класно. І коли під вечір асфальтоукладальники та грейдери стишують хід, ти стоїш і кілька хвилин дивишся на трасу, яка чорною смугою єднається з обрієм. Ще вчора автобуси та автомобілі збивали колеса, а сьогодні ти босоніж ідеш рівною дорогою. Тобі 23 роки, і ти робиш важливі справи для свого краю. Я живу не задля того, щоб день змінив безцільно ніч. Своєю командою ми робимо життя сумчан комфортнішим, і попереду у нас багато планів….», - з легким хвилюванням говорить Олександр.

Достатньо хвилини поспілкуватися, щоб відчути, коли робота дійсно надихає. Олександр працює натхненно. Це більше ніж просто робота. Майже півроку молодий майстер зі своєю командою пропрацював на дорогах Батурин-Конотоп-Суми, Суми-Краснопілля-Богодухів та у с.Климентове на Охтирщині, де облаштовували дороги та узбіччя, відсипали відкоси, встановлювали поребрики та бортові камені.

Інколи, навіть не знаєш в обличчя наших героїв, оскільки з ранку до вечора вони працюють під палючим сонцем посеред трас області. Дякуємо, Олександре, що став частиною нашого колективу. Нехай твоя життєва дорога теж буде бездоганно рівною! Пишаємося нашими молодими та амбітними дорожніми майстрами.

За матеріалами rgm-group.com.ua/oleksandr-levadnyy-shche-vchora-avtobusy-ta-avtomobili-zbyvaly-kolesa-a-s-ohodni-ty-bosonizh-idesh-rivnoiu-dorohoiu/

Автомобільний холдинг "Соллі Плюс"