Вакансії

Вакансії компанії STV group

STV group — офіційний дистриб'ютор відомих світових компаній Procter & Gamble, Mondelez, Jacobs, Nestle Purina, Чумак. Філіали STV group представлені в 42 містах України, ми є дистриб'ютором національного масштабу! STV group регулярно поповнює FMCG-портфель і пропонує розширений сервіс клієнтам і партнерам. Ми надаємо послуги з дистрибуції товарів FMCG. У нашому портфелі представлені понад 50 брендів провідних світових виробників - Procter & Gamble, Coty, Fater, Duracell. Неодноразово удостоювалися титулу «Кращий дистриб'ютор року». STV group працює по всій Україні, розвиває мережу філій в обласних центрах і великих містах.

Вакансія: Системний адміністратор (налаштування серверів, мережевого обладнання, систем віртуалізації), Харків

Контакти: 066-225-54-72 Вікторія, 067-571-08-96 Ольга

Райфайзен Банк АВАЛЬ

Райффайзен Банк Аваль – надійний та відповідальний банк із іноземним капіталом, що розвиває відносини з клієнтами на основі довіри та взаємоповаги. Для нас важливий професіоналізм у всьому, тому наші фахівці постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію.

Працюємо 27 років на рику України.

За оцінками вітчизняних й міжнародних впливових видань Райффайзен Банк Аваль очолює рейтинги найкращих банків в Україні, у тому числі і як відповідальний та бажаний роботодавець.

За підсумками 2018 року Банк увійшов у ТОП-20 найкращих компаній-роботодавців країни, також визнано «найкращим роботодавцем у фінансовій сфері» у рамках міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research - 2019.

Наша команда – більш як 7 500 професіоналів.

Райффайзен Банк Аваль надає широкий перелік стандартних та інноваційних послуг. Внутренняя ссылка открывается в текущем окнеДетальніше...

Вакансії ТОВ «Д ЛАЙТ»

Внешняя ссылка открывается в новом окнеТОВ «Д ЛАЙТ» створено у 2002 році з метою виробництва та сервісного обслуговування спеціалізованої техніки на різних вантажних шасі автомобілів (КрАЗ, КамАЗ, МАЗ та інше), є вітчизняним виробником, про що говорить наявність дозвільних документів на підприємстві. На теперішній час актуальним та сучасним питанням є виробництво техніки для сільського господарства. Наша компанія розробила та пропонує техніку, що користується попитом, маніпулятор DL-Agro та полупричіп DL Agromaster. Цією технікою зацікавились і поза межами України, про що свідчить участь у Міжнародних виставках у Парижі (Франція) та Кельце (Польща).

У зв’язку зі збільшенням замовлень, розширенням виробництва запрошуємо на роботу: Менеджерів з продажу, Інженерів-конструкторів.

Компанія пропонує комфортний сучасний офіс, молодий колектив, соціальний пакет, графік роботи понеділок-п’ятниця з 08-30 по 17-30. Ваші резюме чекаємо на електронну пошту: lvv@dlight.com.ua +38-050-325-49-32, Вікторія Володимирівна

Компанія Logity є провідним агентом світової транспортної компанії Landstar, яка контролює тисячі перевізників і вантажів, що рухаються по всій території США та за її межами.

Landstar працює вже вісім років, і сьогодні є одним з найефективніших агентів з найвищими показниками прибутку у всьому світі.

Щоб продовжувати рости, ми шукаємо нового координатора з логістики.

Обов'язки :

  • Взаємодія з американськими клієнтами, постачальниками та перевізниками, щодо забезпечення своєчасної доставки за найбільш вигідною ціною.
  • Контроль вантажних перевезень, включаючи контроль вартості кожної транзакції.
  • Своєчасне забезпечення доставки товарів.
  • Пошук нових клієнтів та операторів.

Умови, які ми надаємо:

  • Офіційна робота без випробувального терміну
  • Навчання з продажу та логістики плюс підтримка наставника
  • Ууроки англійської мови n-house
  • Безкоштовні послуги таксі в позаурочний час Пн – Пт, з 14:00 до 11:00 год.
  • Основна зарплата + система бонусів.

Контактный тел. +380662294420 HR-менеджер компании Logity, Орлова Тетяна.