"Підприємництво: як зробити перші кроки?" (групова консультація)

  Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь в онлайн  кар'єрної консультації "Підприємництво: як зробити перші кроки?". 

Реєструйся на групову консультацію: "Підприємництво: як зробити перші кроки?"

Мрієш про власне підприємництво, але не знаєш з чого розпочати? Реєструйся на групову кар’єрну консультацію від Career Hub  та програми «Мріємо та діємо», щоб дізнатися, як почати власну справу, які навички та знання необхідні для цього, та опрацюй свою ідею вже на практиці!

Коли: 1 липня, 16:00 – 18:00

Де: онлайн (ZOOM)

Хто розкаже: Тетяна Абрамова, кар’єрна консультантка Career Hub, психологиня, має більше 7 років досвіду у консультуванні з запуску власних проєктів

 

Що дізнаєшся:

  • Як зробити перші кроки в підприємницькій діяльності
  • Як підготувати стратегію для його розвитку
  • Які знання потрібні та де шукати ресурси, щоб їх отримати

На практичній частині ти:

  • Придумаєш ідею для власного підприємства
  • Створиш повноцінну бізнес-модель для її втілення

Приєднуйся! Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації:  forms.gle/yQFdVKSYaLUURRXP8

Зареєструйся та отримай підтвердження участі в тренінгу. Кількість місць обмежена!

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує студентів 3-6 курсів та всіх бажаючих взяти участь у тренінгу «Технологія успішного працевлаштування». Під час тренінгу, що проходить в інтерактивній формі, учасники дізнаються як знайти роботу своєї мрії, довідаються про чинники, що впливають на успіх у працевлаштуванні, підготуються до співбесіди з роботодавцем та дізнаються як зробити перші кроки у побудові кар’єри.

Дата і час заходу буде визначено додатково по мірі комплектування груп.

Запис на тренінг у Відділі організації сприяння працевлаштуванню студентів к. 231 (Головний корпус) або за телефонами +380 (057) 707-37-89, +380 (095) 08-09-547

Тренінг "Технологія успішного працевлаштування" (рекомендується всім, хто хоче знайти роботу своєї мрії, успішно пройти співбесіду і зробити перші кроки у побудові кар’єри).

Мета тренінгу: формування у студентів навичок пошуку роботи.

Під час тренінгу учасники довідаються про чинники, що впливають на успіх у працевлаштуванні, дізнаються як знайти роботу своєї мрії, як підготуватися та пройти співбесіду та отримають практичні поради щодо перших кроків у побудові кар'єри.

Запис на тренінг у Відділі організації сприяння працевлаштуванню студентів к. 231 (Головний корпус).

Дата і час проведення по мірі комплектування груп.