ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує студентів 3-6 курсів та всіх бажаючих взяти участь у тренінгу «Технологія успішного працевлаштування». Під час тренінгу, що проходить в інтерактивній формі, учасники дізнаються як знайти роботу своєї мрії, довідаються про чинники, що впливають на успіх у працевлаштуванні, підготуються до співбесіди з роботодавцем та дізнаються як зробити перші кроки у побудові кар’єри.

Дата і час заходу буде визначено додатково по мірі комплектування груп.

Запис на тренінг у Відділі організації сприяння працевлаштуванню студентів к. 231 (Головний корпус) або за телефонами +380 (057) 707-37-89, +380 (095) 08-09-547

Тренінг "Технологія успішного працевлаштування" (рекомендується всім, хто хоче знайти роботу своєї мрії, успішно пройти співбесіду і зробити перші кроки у побудові кар’єри).

Мета тренінгу: формування у студентів навичок пошуку роботи.

Під час тренінгу учасники довідаються про чинники, що впливають на успіх у працевлаштуванні, дізнаються як знайти роботу своєї мрії, як підготуватися та пройти співбесіду та отримають практичні поради щодо перших кроків у побудові кар'єри.

Запис на тренінг у Відділі організації сприяння працевлаштуванню студентів к. 231 (Головний корпус).

Дата і час проведення по мірі комплектування груп.