Події

Нещодавно в університеті пройшла чергова зустріч з представниками компанії СRH (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл.), мета якої знайомство студентів з ринком праці, пройшла у квітні місяці.

В заході, що був організований відділом організації сприяння працевлаштуванню студентів, взяли участь студенти 3-5 курсів всіх факультетів. Гості надали інформацію щодо програми стажування для інженерів – технологів, інженерів – електриків, інженерів електроніків, інженерів – механіків, бухгалтерів, спеціалістів з комунікацій та спеціалістів з матеріально-технічного постачання.

Програма передбачає наявність у студентів профільної вищої освіти, знання англійської мови, мобільність, прагнення розвиватись і швидко навчатись, бути командним гравцем, орієнтованим на результат, наполегливість та захоплення своєю професією.

Під час програми стажування студенти перші два з половиною місяці знайомляться з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу (м. Кам’янець - Подільський) – це перші кроки в розумінні процесу виробництва цементу. Наступні два місяці проводять на Одеському та Миколаївському (Львівської обл.) заводах. Протягом першого півріччя – мають розвиток на тренінгу «Self Management», використовуючи консультації та досвід ментора, паралельно з вивченням англійської мови. Друге півріччя – робота у своєму підрозділі та отримання можливості втілити набуті знання на практиці, на етапі реалізації власного проекту на важливу та практичну для Компанії тематику. Також передбачається участь у тренінгах «Project management» та «Prezentation skill», мета яких ефективна робота над проектом, вдосконалення своєї англійської на курсах з професійним викладачем та в комунікації з іноземними фахівцями. В червні успішно презентується проект перед топ-менеджментом компанії і компанія запрошує Вас стати частиною професійної міжнародної спільноти лідера в галузі будівельних матеріалів.

Дякуємо всім, хто взяв активну участь у заході та маємо надію на подальшу плідну співпрацю.