НОВИНИ

Опубліковано:

Презентація компанії "Крон Авто"

За ініціативи відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів для студентів 4 – 5 курсів факультету транспортних систем було організовано і проведено презентацію компанії-роботодавця.

Опубліковано:

Конференція "Recruitment Day 7 Marketing&Finance"

Студенти факультету управління та бізнесу та співробітники відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів взяли участь у конференції Recruitment Day 7 Marketing&Finance від компанії UGEN.

Опубліковано:

Конференція для студентів “Recruitment Day Kharkiv 7”

04 березня 2020 року відбудеться конференція Recruitment Day 7 Marketing&Finance від компанії UGEN – новий формат комунікації студентів з компаніями.

Опубліковано:

Кафедра КТМ та Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів ХНАДУ провели зустріч з IT-компанією

26 лютого 2020 року кафедра КТМ та відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів ХНАДУ провели зустріч з IT-компанією  Nix Solutions

Опубліковано:

16363 STUDENTS MEET UP

27.02.2020 р. відбулася галузева зустріч студентів факультету транспортних систем і факультету управління і бізнесу з представниками «АТП 16363». Організаторами заходу виступили Факультет транспортних систем та Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів.

Опубліковано:

Зустріч представників компанії "АТП 16363" зі студентами

Запрошуємо студентів взяти участь у зустрічі з представниками компанії "АТП 16363".

Опубліковано:

Зустріч з представниками "АТП 16363"

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «АТП 16363».

Опубліковано:

РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК ДЛЯ СПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ

УВАГА!!! Змінено розрахунковий рахунок для сплати за навчання.

Опубліковано:

Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломів та закінченням університету!

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів вітає випускників магістрів з успішним захистом дипломів та закінченням університету!

Опубліковано:

Тренінг "Тайм менеджмент. Основи планування"

Студенти, що навчаються за спеціальністю «Професійна освіта. Транспорт» та «Екологія» взяли участь у тренінгу «Тайм менеджмент.Основи планування", який проходив за участі представників-роботодавців компанії «Global Bilgi».

Опубліковано:

Ярмарок вакансій "ХНАДУ 2019"

28 листопада 2019 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся щорічний Ярмарок вакансій, організатором якого виступив відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів при підтримці ректорату університету. Генеральний партнер заходу -...

Опубліковано:

Ярмарок вакансій "ХНАДУ - 2019"

28 листопада 2019 року відбудеться Ярмарок вакансій «ХНАДУ-2019».

Захід є платформою, що надає можливість компаніям презентувати себе як відповідальних роботодавців та вирішувати свої кадрові питання, а студентам – отримати місця постійної і тимчасової зайнятості, практики ...

To top