НОВИНИ

Опубліковано:

Тренінг "Успішне працевлаштування. Технологія активного пошуку роботи".

25 лютого 2021р. об 11.40 Відділом організації сприяння працевлаштуванню студентів для студентів факультету транспортних систем буде проведено тренінг "Успішне працевлаштування. Технологія активного пошуку роботи".

Опубліковано:

«ПрофіFEST» - Професійна мережа майбутнього.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів, впродовж співпраці з Міським Центром Зайнятості, пропонує програму «ПрофіFEST» - Професійна мережа майбутнього.

Опубліковано:

Украинские университеты в рейтинге лучших вузов мира по показателям 2020 года.

Международные компании обнародовали рейтинги лучших вузов мира по показателям 2020 года, и в них оказались несколько украинских университетов.

Опубліковано:

Треннінг "Успішне працевлаштування. Технологія активного пошуку роботи та самопрезентації"

Ви закінчуєте навчання и перед Вами постає нелегке завдання вибору місця роботи, визначення професійного життєвого шляху.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує всіх бажаючих взяти участь у тренінгу «Успішне працевлаштування. Технологія активного пошуку...

Опубліковано:

Онлайн екскурсія на АТ "Турбоатом"

Відділ сприяння працевлаштуванню запрошує на онлайн-екскурсію до АТ «Турбоатом». 

 

 

Опубліковано:

Кафедра КТМ та Відділ організації сприяння працевлаштуванню запрошують на тестування IT-компанії NIX Solutions

Традиційне IT-тестування у зв'язку з карантином тимчасово перейшло в формат онлайн    

Опубліковано:

RGM group - працевлаштування студентів

ОЛЕКСАНДР ЛЕВАДНИЙ - випускник дорожньо-будівельного факультету 2019 р.: «Початок кар'єрного шляху».

Опубліковано:

Презентація карєрних можливостей

Факультет транспортних систем спільно з Відділом організації сприяння працевлаштуванню студентів  провели презентацію міжнародної транспортно - експедиційної фірми «Global ocean link», яка спеціалізується на організації перевезень вантажів в контейнерах в міжнародному...

Опубліковано:

Шановні студенти!

Шановні студенти! Якщо ви маєте потребу щодо складання резюме, знайомства з актуальними вакансіями, підготовки до співбесіди з роботодавцем, звертайтеся до Відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів к.231 (Головний корпус університету) за тел. (057) 707-37-89. Ви...

Опубліковано:

День Випускника 2020

Шановні випускники!
Ректорат Харківського національного автомобільно-дорожнього університету приносить свої вибачення і повідомляє, що у зв'язку з пандемією "ДЕНЬ ВИПУСКНИКА 2020" скасовується. Ми впевнені, що «Все пройде. Пройде і це» і зустріч випускників обов'язково...

Опубліковано:

Презентація компанії "Крон Авто"

За ініціативи відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів для студентів 4 – 5 курсів факультету транспортних систем було організовано і проведено презентацію компанії-роботодавця.

Опубліковано:

Конференція "Recruitment Day 7 Marketing&Finance"

Студенти факультету управління та бізнесу та співробітники відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів взяли участь у конференції Recruitment Day 7 Marketing&Finance від компанії UGEN.

To top