NEWS

Published:

Візит представника компанії «Нова Пошта»

Презентація  компанії «Нова пошта» відбулася для здобувачів освіти на факультеті транспортних систем (організатори: відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів  та кафедра транспортних систем та логістики).

Під час презентації студенти ознайомились з вакансіями...

Published:

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

МІНІ-ЯРМАРОК вакансій, який пройшов нещодавно  на дорожньо-будівельному факультеті, мав за мету знайомство здобувачів вищої освіти з ринком праці в дорожній галузі. Організаторами заходу виступили дорожньо-будівельний факультет (Декан Сергій Бугаєвський) та відділ організації...

Published:

Вакансії ПрАТ «БАЛЦЕМ»

Відділ організації сприянню працевлаштуванню студентів продовжує моніторинг ринку праці.

Одна з найбільших промислових Компаній в Україні з виробництва будівельних матеріалів ПрАТ «БАЛЦЕМ» запрошує до співпраці щодо працевлаштування, стажування та проходження практики.

...

Published:

Онлайн-практикум від Career Hub і програми «Мріємо та діємо».

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує здобувачів вищої освіти до участі в онлайн-практикумі  з написання  резюме та проходження співбесід, що буде проходити за участі HR спеціалістів від провідних компаній України.

Як правильно написати резюме та...

Published:

Курси з кар'єрного консультування

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів пройшов конкурсний відбір і бере участь у онлайн курсі з кар'єрного консультування, що проводиться серед закладів вищої освіти України в межах програми "Мріємо та діємо" . Програма проходить за підтримки Агентства США з...

Published:

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує до участі у програмі стажування CRH

Міжнародна компанія CRH Україна оголошує набір на Програму стажування для студентів та випускників.  Група CRH є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів.

В Україні компанія представлена трьома цементними заводами у Кам’янець-Подільському, Миколаєві...

Published:

Участь ВОСПС у програмі «Мріємо та діємо».

Фахівці відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів отримали вітання з приводу успішного проходження конкурсного відбору з кар'єрного консультування, що проводився серед закладів вищої освіти України в межах програми "Мріємо та діємо" та взяли участь в ознайомчій...

Published:

Career day

Фахівці відділу організації сприяння працевлаштуванню студентів, разом зі здобувачами вищої освіти, що навчаються на факультеті транспортних систем, взяли участь у навчальному онлайн - івенті «Career Day» від компанії #АрселорМіталКривий ріг.

На сьогодні АрселорМітал Кривий...

Published:

"ДЕНЬ ВИПУСКНИКА"

Вже стало доброю традицією нашого університету, щороку, в першу суботу червня, зустрічати в стінах рідної Alma mater випускників всіх років ХАДІ- ХНАДУ.

Але, на жаль, пандемія внесла свої корективи. Тому, в цьому році,  загально університетський захід «ДЕНЬ  ВИПУСКНИКА» НЕ...

Published:

Запрошуємо студентів взяти участь у навчальному онлайн-івенті «Career Day»

Career Day вже чекає на тебе 21.05

Цього разу ми допоможемо тобі зазирнути до твого власного Всесвіту професійних можливостей

На тебе чекають 3 години неймовірних вебінарів, де ми розглянемо:

-       Як обрати свою професію

-       Які існують кар'єрні перспективі у Кривому...

Published:

Запрошуємо студентів взяти участь в онлайн-тренінгу «Автостопом по кар’єрі у сфері медіа»

Відділ організації сприяння працевлаштуванню студентів запрошує студентів університету взяти участь в онлайн-тренінгу «Автостопом по кар’єрі у сфері медіа», який відбудеться 20 травня 2021 року з 16.00 до 18.30.

На тренінгу ти дізнаєшся:

  • з чого почати шлях кар’єри в медіа
  • чи...
Published:

Співпраця з роботодавцями

Продовжуємо знайомство здобувачів вишої освіти ХНАДУ з підприємствами, що зацікавлені у співпраці з університетом в питанні працевлаштування студентів і випускників. До вашої уваги презентація інжинірингової компанії "Вестхем Груп".

Додаткова інформація за посиланням...

To top