ДЕНЬ ВИПУСКНИКА 2020

Шановні випускники!

Ректорат Харківського національного автомобільно-дорожнього університету приносить свої вибачення і повідомляє, що у зв'язку з пандемією ДЕНЬ ВИПУСКНИКА 2020 скасовується.

Ми впевнені, що «Все пройде. Пройде і це» і зустріч випускників обов'язково відбудеться в першу суботу червня наступного 2021 року.

Шановні випускники!

Шановні випускники! Дозвольте мені від імені працьовитого колективу університету запросити всіх наших випускників різних років, всіх факультетів і спеціальностей приєднатися до дружньої родини ХНАДУ (ХАДІ) та прийняти участь у зустрічах, які відбуватимуться в першу суботу червня місяця кожного року. Флагман вищої освіти України Харківський національний-автомобільно-дорожній університет - це потужний сучасний навчальний заклад Європейського рівня, який має 85 річну історію. За ці вісім десятків університет здобув добру славу і репутацію ВНЗ елітарного рівня. За всіма показниками ХНАДУ посідає чинне місце серед 10 провідних технічних вищих навчальних закладів України і провідне місце за оцінкою керівників промислових підприємств галузі різних форм власності. Наш університет підготував понад 60 тисяч фахівців, в тому числі майже 3000 іноземних громадян з 76 країн Європи, Азії, Африки та Латинської Америки за 19 напрямами, 26 спеціальностями. Більшість випускників не забули свої щасливі студентські роки і пам'ятають рідний навчальний заклад та мають бажання зустрічатися зі своїми однокурсниками, друзями та викладачами. Ми щиро вдячні вам, кому доля подарувала шанс навчатися в нашому університеті, за участь у заходах та сподіваємося на подальше спілкування. Нам не байдуже де Ви і як Ваші справи, адже ми відповідаємо за тих кого вивчили і кому дали путівку в світ професіоналізму та майстерності.

З повагою, Туренко Анатолій Миколайович. Ректор Харківського національного автомобільно – дорожнього університету, професор, д.т.н., заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, віце-президент транспортної академії України, почесний громадянин міста Харкова.

День випускника ХАДІ-ХНАДУ 2019

День випускника ХАДІ - ХНАДУ 2018

День випускника ХАДІ - ХНАДУ 2017